Vkládání jiným pracovníkům

<< Click to Display Table of Contents >>

Navigation:  Timesheety > Vkládání timesheetů >

Vkládání jiným pracovníkům

Previous pageReturn to chapter overviewNext page

Vkládání timesheetů jiným pracovníkům je stránka, která umožňuje vložit timesheety za jiného pracovníka, jako by si je vložil sám. Je určena primárně pro pracovníky, které systém Goran sami nepoužívají a jejichž záznamy je potřeba vložit. Hodí se například pro členy top-managementu, za něž zadává timesheety do systému jejich asistent(ka).

Timesheety-Vkladani-Cizi

V nabídce Pracovník zvolte pracovníka, kterému chcete timesheety vložit.
V nabídce Způsob vkládání timesheetů můžete určit, pomocí jakého formuláře budete timesheety vkládat.

Po určení výše uvedených vstupních parametrů ve spodní části formuláře vyplňujete timesheety, jako by je zadával sám pracovník. Jediným rozdílem oproti běžnému vkládání timesheetů je, že pokud uživatel vkládající timesheety je zároveň projektovým manažerem u projektu, na nějž se záznam timesheetů vkládá, vložený záznam timesheetu se rovnou schválí a nemusí je již znovu schvalovat.

DŮLEŽITÉ

Při vyplňování timesheetů musíte splnit všechny podmínky a omezení, které by musel splnit sám pracovník, kdyby si timesheety běžně vyplňoval. Platí tedy i případná časová omezení na minulost, apod. Pokud chcete vložit timesheety za pracovníka, který propásl nastavený časový limit, musíte použít stránku Záznamy pracovníka.

Stránku Vkládání timesheetů jiným pracovníkům můžete využít i pro ověření nasazení pracovníků na projektech, abyste si ověřili, jaké projekty/fáze se nabízejí jednotlivým pracovníkům pro zápis timesheetů.